19 november 2018 | 09:43
U bent hier:  / Nieuws / Deelnemerslijst 58ste Craft Ster van Zwolle

Deelnemerslijst 58ste Craft Ster van Zwolle

Deelnemerslijst
58ste Craft Ster van Zwolle
Zaterdag 3 maart 2018

update: 27 februari 2018

METEC-TKH CT p/b Mantel
1. Johim Ariesen
2. Dylan Bouwmans
3. Jasper de Laat
4. Tijmen Eising
5. Jasper Hamelink
6. Stef Krul
7. Jim Lindenburg
8. Dennis van der Horst
Ploegleider: Adri van Houwelingen

DESTIL – PARKHOTEL VALKENBURG
11. Robin Blummel
12. Twan Brusselman
13. Pavel Chursin (Rus)
14. Timo de Jong
15. Stephan Grigoryan (Rus)
16. Tim Kerkhof
17. Jordi van Loon
18. Maarten van Trijp
Ploegleiders: Tom Cordes

ALECTO CYCLINGTEAM
21. Sjors Dekker
22. Marco Doets
23. René Hooghiemster
24. Rick Ottema
25. Jasper Schouten
26. Patrick van der Duin
27. Bas van der Kooij
28. Daan van Sintmaartensdijk
Ploegleider: Lars Vierbergen

DELTA CT ROTTERDAM
31. Luuc Bugter
32. Eamon Lucas Franck (USA)
33. Vincent Hoppezak
34. Adriaan Janssen
35. Gerco Pastoor
36. Justin Timmermans
37. Marijn van den Berg
38. Jens van den Dool
Ploegleider: Jim van den Berg

MONKEY TOWN CT
41. Wim Kleiman
42. André Looij
43. Barry Markus
44. Peter Schulting
45. Ivar Slik
46. Rick van Breda
47. Joey van Rhee
48.
Ploegleider: Paul Tabak

VLASMAN CYCLING TEAM
51. Dion Beukeboom
52. Jasper Bovenhuis
53. Robert Bovenhuis
54. Beau Duvigneau
55. Jaap Kooijman
56. Kelvin van den Dool
57. Melvin van Zijl
58.
Ploegleider: Ton Welling

BEAT CYCLING CLUB
61. Daniël Abraham Gebru
62. Nahom Desale
63. Piotr Havik
64. Danny Maas
65. Alex Mengoulas
66. Bas Tietema
67.
68.
Ploegleider: Egon van Kessel

WV WESTLAND WIL VOORUIT
71. Diederik Deelen
72. Christiaan Meerbeek
73. Carlo van den Berg
74. Nick van der Meer
75. Luuk van der Wal
76. Coen van Kleef
77. Wessel van Koppen
78. Bob Wubben
Ploegleider: Gerard Heskes

WV DE JONGE RENNER
81. Bram de Kort
82. Michaël de Jong
83. Tim Naberman
84. Nils Sinschek
85. Ramon van Bokhoven
86. Rob van Broekhoven
87. Wout van Elzakker
88. Youri van Iersel
Ploegleider: Jo Bouwens

SENSA-KANJERS VOOR KANJERS CT
91. Lorenzo Harbers
92. Arjan Hofman
93. Jelle Johannink
94. Maarten Lubbers
95. Tim Scholten
96. Mark Schreurs
97. Rens te Stroet
98. Christian Varweg
Ploegleider: Arjan Ribbers

UWTC DE VOLHARDING
101. Alfred Paul Alfers
102. Jaap Berg
103. Hessel Bokhorst
104. Matthew Overste
105. Thomas Ruigrok
106. Sebastiaan Pot
107. Jordi Talen
108. Jasper Verkuijl
Ploegleider: Herman van Plateringen

WV WEST FRISIA
111. Sven Broekaart
112. Dorus de Rijk
113. Dex Groen
114. Tim Groot
115. Joury Ottenbros
116. Luuk van der Meer
117. Eit Visser
118.
Ploegleider: Ivor Koopmans

WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
121. Mike Appelman
122. Jelmer Asjes
123. Jasper Bugter
124. Jorn Buning
125. Teun Mouris
126. Jorgos Schrijver
127. Joep Steinbusch
128. Nils Wolffenbuttel
Ploegleider: Arthur van Dam

NWV  GRONINGEN
131. Björn Bakker
132. Chiel Breukelman
133. Gary Hekman
134. Justin Kloese
135. Adrie Lindeman
136. Peter Merx
137. Coen Rijpma
138.
Ploegleider: Marcel Nagengast

AW GROEP – SWABO CT
141. Bastijn Boele
142. Niels Boele
143. Vincent Fackeldey
144. Sjors Handgraaf
145. Etiënne Lenting
146. Coen Onderwater
147. Tom Wijfje
148. Cris Zwanenbrug
Ploegleider: Jesper Rietbroek

GRC JAN VAN ARCKEL
151. Hermen Bode
152. Melle Meeuwisse
153. Wim de Bruin
154. Jarri Stravers
155. Lennart van Houwelingen
156. Antonie van Noppen
157. Stefan Verhoeff
158. Olivier van Pelt
Ploegleider: André van der Lee

WILLEBRORD WIL VOORTUIT
161. Tim Bierkens
162. Dennis Buijs
163. Alain Broos
164. Jasper Haest
165. Sam Muskens
166. Bas Nieuwkoop
167. Julian Stolk
168. Jeffrey van Agtmaal
Ploegleider: Kor Heus

KRUSH-DE IJSSELSTREEK CT
171. Marien Bogerd
172. Harro Groeneveld
173. Maarten Junte
174. Danny Kroeze
175. Robin Löwik
176. Gerben Oldenkamp
177. Jurgen Timmerman
178. Rik Wielink
Ploegleider: Marc Zonnebelt

VOLKER WESSELS-MERCKX CT
181. Mats Boeve
182. Jelle Bootsveld
183. Gert-Jan Bosman
184. Koen Paalman
185. Jasper Plender
186. Jeff Vermeulen
187. Stan Wijkel
188. Jelle Wolsink
Ploegleider: Allard Engels

WV DE HANZERENNERS ZWOLLE
191. Simon Broekhuis
192. Raymond Koch
193. Ruben Hiddink
194. Heini Koornberg
195. Tino Oosterlaar
196. Pim Poortinga
197. Remy Reints
198. Kamiel Vleeming
Ploegleider: Hans Reints

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Instagram