22 november 2019 | 18:41
U bent hier:  / Nieuws / Deelnemers 59ste Craft Ster van Zwolle (update 22 feb 2019)

Deelnemers 59ste Craft Ster van Zwolle (update 22 feb 2019)

Aanstaande zaterdag zal er weer een sterk rennersveld aan het vertrek staan van de jaarlijkse openingsklassieker, de Craft Ster van Zwolle.

(Update vrijdag 22 februari 12.30 uur)

Dit zijn de deelnemers:

[ALE] ALECTO CYCLINGTEAM (NED)
1.     Abe Celi
2.     Robbert de Greef
3.     René Hooghiemster
4.     Mitch Groot
5.     Adne Koster
6.     Gijs Meijer
7.     Daan van Sintmaartensdijk
8.     Coen Vermeltfoort
Ploegleider: Paul Lacroix

[VLA] VLASMAN CYCLINGTEAM (NED)
11. Dion Beukeboom
12. Jasper Bovenhuis
13. Hartthijs de Vries
14. Beau Duvigneau
15. Jaap Kooijman
16. Bas Ottevanger
17. Kelvin van den Dool
18. Melvin van Zijl
Ploegleider: Ton Welling

[MET] METEC-TKH CT p/b Mantel (NED)
21. Jelle Bootsveld
22. Arvid de Kleijn
23. David Dekker
24. Stef Krul
25. Tim Marsman
26. Rick Ottema
27. Jason van Dalen
28. Dennis van der Horst
Ploegleider: Adri van Houwelingen

[MTA] MONKEY TOWN – A BLOCK CT (NED)
31. Chiel Breukelman
32. Nicola Gaffurini (Italië)
33. Lars Loohuis
34. Alex Molenaar
35. Folkert Oostra
36. Rick Pluimers
37. Martins Pluto (Lat)
38. Ivar Silk
Ploegleider: Paul Tabak

[WVG] NWV GRONINGEN (NED)
41. Björn Bakker
42. Dorus de Rijk
43. Sjors Dekker
44. Adrie Lindeman
45. Peter Merx
46. Aden Paterson (Australië)
47. Coen Rijpma
48. Patrick van der Duin
Ploegleider: Marcel Nagengast

[KVK] SENSA-Kanjers voor kanjers CT (NED)
51. Jasper Hamelink
52. Arjan Hofman
53. Sam Gademan
54. Jelle Johannink
55. Jesse Morsink
56. Jasper Plender
57. Rens te Stroet
58.

[DJR] WV De JONGE RENNER (NED)
61. Bryan Bouwmans
62. Max Hendrikx
63. Vincent Hoppezak
64. Jim Lindenburg
65. Rens Tulner
66. Youri van Iersel
67. Henk Wildeman
68. Wim Wittenberg
Ploegleiders: Sjoerd Koster || Jo Bouwens

[WFR] WV WEST FRISIA (NED)
71. Mike Appelman
72. Sven Broekaart
73. Jesse de Rooij
74. Tim Groot
75. Thomas Hartog
76. Peter Koning
77. Jelmer Nuijten
78. Harry Sweering
Ploegleider: Jan Hopman

[WPG] WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM
81. Niels Boele
82. Jorn Buning
83. Wessel Krul
84. Teun Mouris
85. Jelle Nieuwpoort
86. Joep Steinbusch
87. Oscar van Wijk
88. Quinten Veling
Ploegleider: Arthur van Dam

[JVA] GRC JAN VAN ARCKEL (NED)
91. Niels Boogerd
92. Christian de Graaff
93. Derek Heek
94. Merijn Korevaar
95. Tony Reijtenbagh
96. Jan-Arie Scherff
97. Bart van den Berg
98. Lennart van Houwelingen
Ploegleider: Gerard den Hartog

[VOL] UWTC DE VOLHARDING (NED)
101. Niels Bijkerk
102. Jarno Gmelich Meijling
103. Lex Ligtenberg
104. Olaf Oussoren
105. Luuk Schuurnmans
106. Matijn Straatsma
107. Jasper Verkuijl
108. Jorn Volkers
Ploegleider: Herman van Plateringen

[VWM] VOLKER-WESSELS-MERCKX CT (NED)
111. Jord Baak
112. Robin Blummel
113. Gert-Jan Bosman
114. Timo de Jong
115. Tijmen Eising
116. Nick van der Meer
117. Niels van Ekeren
118. Nils Wolffenbuttel
Ploegleider: Allard Engels

[IJS] ALLINQ-KRUSH-DE IJSSELSTREEK CT (NED)
121. Tim Bierkens
122. Robin Löwik
123. Jasper Schouten
124. Bas Tietema
125. Maarten Vierhout
126. Gino Vierhouten
127. Rudy Vriend
128. Rik Wielink
Ploegleider: Marc Zonnebelt

[KAN] WV DE KANNIBAAL (NED)
131. Pascal Aandewiel
132. Martijn de Jonge
133. Frans Hoveijn
134. Martijn Knol
135. Tsjerk Rozema
136. Wieger van der Wier
137. Pieter Verhoeven
138. Sybren Welling
Ploegleider: Gerdin Boelens

[HSS] HOME SOLUTIONS-SOENENS CT (BEL)
141. Davide Bomboi
142. Rick Burgmans
143. Stijn Daemen
144. Han Devos
145. Trystan Fivé
146. Tibo Nevens (België)
147. Jasper van der Plas
148. Yarno Vandenbroeck
Ploegleider: Kevin Hulsmans

[SVK] STEEDS VOORAAN KONTICH (BEL)
151. Jense Brosens (België)
152. Jeff Byloos (België)
153. Toon Daniëls (België)
154. Senne Gabriels (België)
155. Wannes Nachtegaele (België)
156. Bram Rombouts (België)
157. Viktor van der Branden (België)
158. Pauwel Verhulst (België)
Ploegleider: Patrick Cools

[GMR] GM RECYCLING TEAM (BEL)
161. Gil D’heygere (België)
162. Dries de Schrijver (België)
163. Gordon de Winter (België)
164. Brecht Dhaene (België)
165. Ruben van der Haeghen (België)
166. Stan van Tricht (België)
167. Tom Verhaegen (België)
168. Thibau Verhofstadt (België)
Ploegleider: Rudy Vandenheede

[HTC] HUBO-TITAN CARGO CT (BEL)
171. Timmy de Boes (België)
172. Michiel Hillen (België)
173. Levi Jacobs (België)
174. Robin Mertens (België)
175. Jeff Peelaers (België)
176. Mattias Raeymakers (België)
177. Joren Segers (België)
178. Brent van der Eyken (België)
Ploegleider: Francois de Smedt

[DUC] DAVO UNITED CT (BEL)
181. Ayco Bastiaens (België)
182. Bo Godart (België)
183. Joris Haex (België)
184. Mats Heinderson (België)
185. Arthur Pagnaer (België)
186. Robbe Snels (België)
187. Josh Teasdale (GBR)
188. Elias van Landeghem (België)
Ploegleider: Johan Remels

[LTS] LOTTO SOUDAL U23 (BEL)
191. Sander de Pestel (België)
192. Rune Herregodts (België)
193. Arne Marit (België)
194. Gerben Thijssen (België)
195. Jarne van de Paar (België)
196. Brent van Moer (België)
197. Ward Vanhoof (België)
198. Florian Vermeersch (België)
Ploegleider: Kurt van de Wouwer

[HSK] HSK TRIAS CT MOOI-JONG (NED)
201. Johim Ariesen
202. Tim Ariesen
203. Mitchell Huenders
204. Raymond Kreder
205. André Looij
206. David van de Berg
207. Frenky van der Vorst
208. Jens Verhagen
Ploegleider: Marco Riemen

[HAN] WV DE HANZERENNERS (NED)
211. Simon Broekhuis
212. Raymond Koch
213. Heini Koornberg
214. Martijn Logtenberg
215. Pim Poortinga
216. Jurry van der Woude
217. Gerrit-Jan van Duinen
218. Kamiel Vleeming
Ploegleider: Hans Reints

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Instagram