21 november 2019 | 03:45
U bent hier:  / Nieuws / De uitslag van de 59ste Craft Ster van Zwolle

De uitslag van de 59ste Craft Ster van Zwolle

Zaterdag 23 februari 2019 werd de jaarlijkse openingsklassieker van het wielerseizoen, de Craft Ster van Zwolle, voor de 59ste maal verreden. In een zonovergoten Zwolle kwam Coen Vermeltfoort in een massasprint als eerste over de meet, voor Raymond Kreder (2e) en Andre Looij (3e).

Bekijk hier de volledige uitslag van de 59ste Ster

KlasseringRennerPloegTijdVerschil
1Coen VermeltfoortAlecto Cyclingteam3 uur 59 min en 25 sec-
2Raymond KrederHSK Trias cyclingteam Moz.t.z.t.
3Andre LooijHSK Trias cyclingteam Moz.t.z.t.
4Arvid de KleijnMetec-TKH Continental Cyz.t.z.t.
5Arne MaritLotto Soudal U23z.t.z.t.
6Tibo NevensHome Solutions - Soenensz.t.z.t.
7Trystan FivéHome Solutions - Soenensz.t.z.t.
8Jacob Willem AriesenHSK Trias cyclingteam Moz.t.z.t.
9Daa van SintmaartensdijkAlecto Cyclingteamz.t.z.t.
10Thibau VerhofstadtGM Recycling Teamz.t.z.t.
11David DekkerMetec-TKH Continental Cyz.t.z.t.
12Robin BlummelVolkerWessels-Merckx Cycz.t.z.t.
13Rick PluimersMonkey Town - A Block Coz.t.z.t.
14Jasper SchoutenAllinq-Krush-IJsselstreez.t.z.t.
15Jord BaakVolkerWessels-Merckx Cycz.t.z.t.
16Michiel HillenHubo - Titan Cargo CTz.t.z.t.
17Jarne van de PaarLotto Soudal U23z.t.z.t.
18Gil D´HeygereGM Recycling Teamz.t.z.t.
19Senne GabrielsSteeds Vooraan Kontichz.t.z.t.
20Gerben ThijssenLotto Soudal U23z.t.z.t.
21Björn BakkerNWV Groningenz.t.z.t.
22Robbe SnelsDavo United CTz.t.z.t.
23Martin PlutoMonkey Town - A Block Coz.t.z.t.
24Niels BoeleWieler Ploeg Groot Amstez.t.z.t.
25Joris HaexDavo United CTz.t.z.t.
26Joep SteinbuschWieler Ploeg Groot Amstez.t.z.t.
27Chiel SchultenVolkerWessels-Merckx Cycz.t.z.t.
28Davide BomboiHome Solutions - Soenensz.t.z.t.
29Patrick van der DuinNWV Groningenz.t.z.t.
30Tom VerhaegenGM Recycling Teamz.t.z.t.
31Jasper VerkuijlUWTC De Volhardingz.t.z.t.
32Youri van IerselWV De Jonge Rennerz.t.z.t.
33Niels van EkerenVolkerWessels-Merckx Cycz.t.z.t.
34Yarno VandenbroeckHome Solutions - Soenensz.t.z.t.
35Oscar van WijkWieler Ploeg Groot Amstez.t.z.t.
36Alexander KonijnWV West Frisiaz.t.z.t.
37Pauwel VerhulstSteeds Vooraan Kontichz.t.z.t.
38Jesse de RooijWV West Frisiaz.t.z.t.
39Stan van TrichtGM Recycling Teamz.t.z.t.
40Merijn KorevaarGRC Jan van Arckelz.t.z.t.
41Mattias RaeymaekersHubo - Titan Cargo CTz.t.z.t.
42Wim WittenbergWV De Jonge Rennerz.t.z.t.
43Brent van MoerLotto Soudal U23z.t.z.t.
44Han DevosHome Solutions - Soenensz.t.z.t.
45Ivar SlikMonkey Town - A Block Coz.t.z.t.
46Bo GodartDavo United CTz.t.z.t.
47Robin LowikAllinq-Krush-IJsselstreez.t.z.t.
48Lennart van HouwelingenGRC Jan van Arckelz.t.z.t.
49Sybren WellingWV De Kannibaalz.t.z.t.
50Jeff PeelaersHubo - Titan Cargo CTz.t.z.t.
51Sam GademanSensa-Kanjers voor Kanjez.t.z.t.
52Wessel KrulWieler Ploeg Groot Amstez.t.z.t.
53Jasper HamelinkSensa-Kanjers voor Kanjez.t.z.t.
54Robin MertensHubo - Titan Cargo CTz.t.z.t.
55Jasper BovenhuisVlasman Cycling Teamz.t.z.t.
56Gino Luca VierhoutenAllinq-Krush-IJsselstreez.t.z.t.
57Jaap KooijmanVlasman Cycling Teamz.t.z.t.
58Dennis van der HorstMetec-TKH Continental Cyz.t.z.t.
59Rick OttemaMetec-TKH Continental Cyz.t.z.t.
60Jurriaan VosSensa-Kanjers voor Kanjez.t.z.t.
61Jelmer NuijtenWV West Frisiaz.t.z.t.
62Niels HoogenboomUWTC De Volhardingz.t.z.t.
63Sander de PestelLotto Soudal U23z.t.z.t.
64Ward VanhoofLotto Soudal U23z.t.z.t.
65Sven BroekaartWV West Frisiaz.t.z.t.
66Sven TellegenSensa-Kanjers voor Kanjez.t.z.t.
67Arthur PagnaerDavo United CTz.t.z.t.
68Bas OttevangerVlasman Cycling Teamz.t.z.t.
69Jason van DalenMetec-TKH Continental Cyz.t.z.t.
70Alex MolenaarMonkey Town - A Block Coz.t.z.t.
71Thomas HartogWV West Frisiaz.t.z.t.
72Joshua TeasdaleDavo United CTz.t.z.t.
73Jasper van den PlasHome Solutions - Soenensz.t.z.t.
74Coen RijpmaNWV Groningenz.t.z.t.
75Melvin van ZijlVlasman Cycling Teamz.t.z.t.
76Wiebe ScholtenSensa-Kanjers voor Kanjez.t.z.t.
77Henk WildemanWV De Jonge Rennerz.t.z.t.
78Jense BrosensSteeds Vooraan Kontichz.t.z.t.
79Adne KosterAlecto Cyclingteamz.t.z.t.
80Rick BurgmansHome Solutions - Soenensz.t.z.t.
81Gordon de WinterGM Recycling Teamz.t.z.t.
82Heini KoornbergWV De Hanzerennersz.t.z.t.
83Martijn KnolWV De Kannibaalz.t.z.t.
84Pieter VerhoevenWV De Kannibaalz.t.z.t.
85Maths HeindersonDavo United CTz.t.z.t.
86Mike AppelmanWV West Frisiaz.t.z.t.
87Christian de GraaffGRC Jan van Arckelz.t.z.t.
88Martijn de JongeWV De Kannibaalz.t.z.t.
89Rik WielinkAllinq-Krush-IJsselstreez.t.z.t.
90Hartthijs de VriesVlasman Cycling Teamz.t.z.t.
91Nils WolffenbuttelVolkerWessels-Merckx Cycz.t.z.t.
92Tsjerk RozemaWV De Kannibaalz.t.z.t.
93Jarno Gmelich MeijlingUWTC De Volhardingz.t.z.t.
94Jeff ByloosSteeds Vooraan Kontichz.t.z.t.
95Aden James PatersonNWV Groningenz.t.z.t.
96Bryan BouwmansWV De Jonge Rennerz.t.z.t.
97Luuk SchuurmansUWTC De Volhardingz.t.z.t.
98Adrie LindemanNWV Groningenz.t.z.t.
99Stijn DaemenHome Solutions - Soenensz.t.z.t.
100Dries de SchrijverGM Recycling Teamz.t.z.t.
101Ruben van der HaeghenGM Recycling Teamz.t.z.t.
102Liam SlockGM Recycling Teamz.t.z.t.
103Frans HoveijnWV De Kannibaalz.t.z.t.
104Robbert de GreefAlecto Cyclingteamz.t.z.t.
105Mark SchreursSensa-Kanjers voor Kanjez.t.z.t.
106Vincent HoppezakWV De Jonge Rennerz.t.z.t.
107Harry SweeringWV West Frisiaz.t.z.t.
108Jan Arie ScherffGRC Jan van Arckelz.t.z.t.
109Ayco BastiaensDavo United CTz.t.z.t.
110Jorn BuningWieler Ploeg Groot Amstez.t.z.t.
111Max HendrikxWV De Jonge Rennerz.t.z.t.
112Folkert OostraMonkey Town - A Block Coz.t.z.t.
113Fabio SinoyHubo - Titan Cargo CTz.t.z.t.
114Peter KoningWV West Frisiaz.t.z.t.
115Viktor van den BrandenSteeds Vooraan Kontichz.t.z.t.
116Rens TulnerWV De Jonge Rennerz.t.z.t.
117Jim LindenburgWV De Jonge Rennerz.t.z.t.
118Gert-Jan BosmanVolkerWessels-Merckx Cycz.t.z.t.
119Sjors DekkerNWV Groningenz.t.z.t.
120Derek HeekGRC Jan van Arckelz.t.z.t.
121Tim BierkensAllinq-Krush-IJsselstreez.t.z.t.
122Peter MerxNWV Groningenz.t.z.t.
123Tim MarsmanMetec-TKH Continental Cyz.t.z.t.
124René HooghiemsterAlecto Cyclingteamz.t.z.t.
125Jelle BootsveldMetec-TKH Continental Cyz.t.z.t.
126Teun MourisWieler Ploeg Groot Amstez.t.z.t.
127Stef KrulMetec-TKH Continental Cyz.t.z.t.
128Mitch GrootAlecto Cyclingteamz.t.z.t.
129Olaf OussorenUWTC De Volhardingz.t.z.t.
130Jelle NieuwpoortWieler Ploeg Groot Amstez.t.z.t.
131Gerben OldenkampAllinq-Krush-IJsselstreez.t.z.t.
132Timo de JongVolkerWessels-Merckx Cycz.t.z.t.
133Rune HerregodtsLotto Soudal U233 uur 59 min en 42 sec17 sec
134David van den BergHSK Trias cyclingteam Mo3 uur 59 min en 42 sec17 sec
135Dion BeukeboomVlasman Cycling Team3 uur 59 min en 42 sec17 sec
136Abe CeliAlecto Cyclingteam3 uur 59 min en 44 sec19 sec
137Brent van der EyckenHubo - Titan Cargo CT3 uur 59 min en 44 sec19 sec
138Mitchell HuendersHSK Trias cyclingteam Mo3 uur 59 min en 44 sec19 sec
139Dorus de RijkNWV Groningen3 uur 59 min en 50 sec25 sec
140Lars LoohuisMonkey Town - A Block Co3 uur 59 min en 53 sec28 sec
141Joren SegersHubo - Titan Cargo CT4 uur 00 min en 9 sec44 sec
142Beau DuvigneauVlasman Cycling Team4 uur 00 min en 25 sec60 sec
143Tim AriesenHSK Trias cyclingteam Mo4 uur 00 min en 25 sec60 sec
144Quinten VelingWieler Ploeg Groot Amste4 uur 00 min en 25 sec60 sec
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Instagram