Ster 2021 - Annet van Raalten 064
Craft Ster van Zwolle

Craft Ster van Zwolle

De uitslag van de 61ste Craft Ster van Zwolle

Bekijk hier de volledige uitslag van de 61ste Craft Ster van Zwolle.

Zaterdag 16 oktober 2021
Resultaat Elite mannen
Afstand: 194,5 km
Gemiddelde snelheid: 45,425 km/uur
Gestarte renners: 122
Uitvallers: 35

PosNrRennerTeamTijdVerschil
197VERMELTFOORT CoenVolkerwessels Cycling Team04:16:55
241DIJKE Tim vanJumbo-Visma Development Team04:16:55
365REINDERS ElmarRiwal Cycling Team04:16:55
473HEIDUK Kim AlexanderTeam Lotto – Kern Haus04:16:55
521BUDDING MartijnBeat Cycling04:16:55
614PLUTO MartinAbloc CT04:16:55
71POOTER Dries deSEG Racing Academy04:16:55
85RASCH JesperSEG Racing Academy04:16:55
993KROONEN MaxVolkerwessels Cycling Team04:16:55
1044HEßMANN MichelJumbo-Visma Development Team04:16:55
1151BROEX VictorMetec – Solarwatt P/B Mantel04:16:55
1234NABERMAN TimDevelopment Team DSM04:16:55
1353KOSTER AdneMetec – Solarwatt P/B Mantel04:16:55
1445PLUIMERS RickJumbo-Visma Development Team04:16:55
1543GELEIJN OwenJumbo-Visma Development Team04:16:55
16141BLOEM JorenSensa – Kanjers voor Kanjers CT04:16:55
17145SCHULTEN ChielSensa – Kanjers voor Kanjers CT04:16:55
1815JANSSEN AdriaanAbloc CT04:16:55
1912PATERSON Aden JamesAbloc CT04:16:55
2046BELLE Loe vanJumbo-Visma Development Team04:16:55
2194SCHULTING PeterVolkerwessels Cycling Team04:16:55
227ZIJLAARD MaikelSEG Racing Academy04:16:55
2322BUGTER LuucBeat Cycling04:16:55
2437UDEN Casper vanDevelopment Team DSM04:17:0700:12:00
2591BAAK JordVolkerwessels Cycling Team04:17:0700:12:00
2662KONGSTAD TobiasRiwal Cycling Team04:17:0700:12:00
2767LIJKE Nick van derRiwal Cycling Team04:17:0700:12:00
2886STOCKMAN AbramTeam SKS Sauerland NRW04:17:0700:12:00
29121BUITENDIJK RubenHSK Trias Mooi Jong04:17:0700:12:00
3064LISSON ChristofferRiwal Cycling Team04:17:0700:12:00
3192EISING TijmenVolkerwessels Cycling Team04:17:1300:18:00
3295SINTMAARTENSDIJK Daan vanVolkerwessels Cycling Team04:18:0601:11:00
336VAN TRICHT StanSEG Racing Academy04:18:0601:11:00
3416LOOHUIS LarsAbloc CT04:18:0601:11:00
3531BITTNER PavelDevelopment Team DSM04:18:0601:11:00
3625DISSEL BramBeat Cycling04:18:0601:11:00
3756OTTEMA RickMetec – Solarwatt P/B Mantel04:18:0601:11:00
38102DANIELS SimonXspeed United Continental04:18:3701:42:00
39144JOHANNINK JelleSensa – Kanjers voor Kanjers CT04:18:3701:42:00
40133DOGTEROM MikeJohn Deere Cycling Team – NWVG04:18:3701:42:00
41115HORST Dennis van derAllinq-Krush-IJsselstreek CT04:18:3701:42:00
42152HAPPKE Luca FelixTeam Sportforum04:18:3701:42:00
4383HODAPP JohannesTeam SKS Sauerland NRW04:18:3701:42:00
4436STOKKE VegardDevelopment Team DSM04:18:3701:42:00
45143GADEMAN SamSensa – Kanjers voor Kanjers CT04:18:3701:42:00
4617LUIJK AndréAbloc CT04:18:3701:42:00
47181BÜSCHLER DavidWheelsports-Metropol Racing04:18:3701:42:00
4872DREßLER LucaTeam Lotto – Kern Haus04:18:3701:42:00
49155SCHMITZ BruneTeam Sportforum04:18:3701:42:00
5087STOCKMAN MichielTeam SKS Sauerland NRW04:18:3701:42:00
51124BROEK Frank van denHSK Trias Mooi Jong04:18:3701:42:00
52112GMELICH MEIJLING JarnoAllinq-Krush-IJsselstreek CT04:18:3701:42:00
53172BRUIN Tjalle deWV de Jonge Renner04:18:3701:42:00
54182FISCHER RobinWheelsports-Metropol Racing04:18:3701:42:00
55123RUIJGROK ThomasHSK Trias Mooi Jong04:18:3701:42:00
5663LINDEMAN AdrieRiwal Cycling Team04:18:3701:42:00
57103MOL WesleyXspeed United Continental04:18:3701:42:00
5842BOVEN LarsJumbo-Visma Development Team04:18:4001:45:00
5955MIJNSBERGEN ThomasMetec – Solarwatt P/B Mantel04:18:4001:45:00
6024BOUTS JordyBeat Cycling04:18:4001:45:00
61134KRUL StefJohn Deere Cycling Team – NWVG04:18:4001:45:00
6257DOOL Jens van denMetec – Solarwatt P/B Mantel04:18:4001:45:00
63137TUUK Axel van derJohn Deere Cycling Team – NWVG04:18:4301:48:00
64113LOWIK RobinAllinq-Krush-IJsselstreek CT04:18:4301:48:00
65126WILLEMS DennisHSK Trias Mooi Jong04:19:5503:00:00
66127WILSHAUS SerginhoHSK Trias Mooi Jong04:19:5503:00:00
67173MAAS MarijnWV de Jonge Renner04:19:5503:00:00
68176OORSCHOT Robin vanWV de Jonge Renner04:19:5503:00:00
6984MUNSTERMANN Per ChristianTeam SKS Sauerland NRW04:19:5503:00:00
70147BOSKE Kars tenSensa – Kanjers voor Kanjers CT04:19:5503:00:00
71151DOMNICK JuliusTeam Sportforum04:19:5803:03:00
72167HORST Kevin van derWRV de Peddelaars04:19:5803:03:00
73132HAAN Sven deJohn Deere Cycling Team – NWVG04:19:5803:03:00
742DRAKOS Nikolaos MichailSEG Racing Academy04:19:5803:03:00
75114SCHOUTEN JasperAllinq-Krush-IJsselstreek CT04:19:5803:03:00
7654MARSMAN TimMetec – Solarwatt P/B Mantel04:22:1805:23:00
77111BOOTSVELD JelleAllinq-Krush-IJsselstreek CT04:22:1805:23:00
7811APPEL StijnAbloc CT04:22:1805:23:00
79106RAAS JesseXspeed United Continental04:22:2305:28:00
80156SCHMITZ CampoTeam Sportforum04:22:2305:28:00
8177KUHN JanTeam Lotto – Kern Haus04:22:2305:28:00
82142HEIJ Joppe deSensa – Kanjers voor Kanjers CT04:22:2305:28:00
83122RANDERAAT Ruben vanHSK Trias Mooi Jong04:24:3007:35:00
84174PAVONE GianniWV de Jonge Renner04:24:3007:35:00
85104NORDEMANN-DA SILVA DanielXspeed United Continental04:24:3007:35:00
8632HEINSCHKE LeonDevelopment Team DSM04:24:3007:35:00
8726BÜCHLI MatthijsBeat Cycling04:24:3007:35:00
3KRUL WesselSEG Racing AcademyDNF
4PAULUS MilanSEG Racing AcademyDNF
13NAT JoostAbloc CTDNF
23BURGER SvenBeat CyclingDNF
27MUSEEUW StefanoBeat CyclingDNF
33MAYRHOFER MariusDevelopment Team DSMDNF
35REINDERINK PepijnDevelopment Team DSMDNF
71CZASA MoritzTeam Lotto – Kern HausDNF
75HUPPERTZ JoshuaTeam Lotto – Kern HausDNF
85NEFFGEN TimTeam SKS Sauerland NRWDNF
96MEER Nick van derVolkerwessels Cycling TeamDNF
101BORGERS GillesXspeed United ContinentalDNF
116VIERHOUT MaartenAllinq-Krush-IJsselstreek CTDNF
117WIELINK RikAllinq-Krush-IJsselstreek CTDNF
125VEEN Aldert van derHSK Trias Mooi JongDNF
131BAKKER BjörnJohn Deere Cycling Team – NWVGDNF
135STRATEN Xander vanJohn Deere Cycling Team – NWVGDNF
136MULDERIJ LarsJohn Deere Cycling Team – NWVGDNF
146STROET Rens teSensa – Kanjers voor Kanjers CTDNF
153HELING NicolasTeam SportforumDNF
154SCHMITT SimonTeam SportforumDNF
157VRANKEN ErikTeam SportforumDNF
161BENJAMINS JelmerWRV de PeddelaarsDNF
162HOEK StenWRV de PeddelaarsDNF
163HOOGEVEEN NielsWRV de PeddelaarsDNF
164MOS GerbenWRV de PeddelaarsDNF
165TIMMER MaikoWRV de PeddelaarsDNF
166EMBDEN Laurens vanWRV de PeddelaarsDNF
171BROUWER ThijsWV de Jonge RennerDNF
175PIJNENBURG SvenWV de Jonge RennerDNF
177SCHEPPER Ward deWV de Jonge RennerDNF
183MÜNZER JanWheelsports-Metropol RacingDNF
185POHLENZ MarianWheelsports-Metropol RacingDNF
186RINKE Jan-EricWheelsports-Metropol RacingDNF
187WALTER HannesWheelsports-Metropol RacingDNF
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Instagram