Craft Ster van Zwolle 2019 - Leon van Bon 049
Craft Ster van Zwolle

Craft Ster van Zwolle

Deelnemerslijst 2021

Deelnemerslijst 61e Craft Ster van Zwolle
Zaterdag 16 oktober 2021

Update: dinsdag 12 oktober 2021

1 [SEG] SEG RACING ACADEMY (NED)
1.    Dries de Pooter
2.    Nikolaos Michall Drakos
3.    Wessel Krul
4.    Milan Paulus
5.    Jesper Rasch
6.    Stan van Tricht
7.    Maikel Zijlaard
Ploegleider: Dries Hollanders
2 [ABC] ABLOC CT (NED)
11. Stijn Appel
12. Stijn Daemen
13. Bodi Del Grosso
14. Lance Huenders
15. Adriaan Janssen
16. Lars Loohuis
17. André Luijk
Ploegleider: Paul Tabak
3 [BCY] BEAT CYCLING (NED)
21. Martijn Budding
22. Luuc Bugter
23. Sven Burger
24. Yves Coolen
25. Piotr Havik
26. Yoeri Havik
27. Marten Kooistra
Ploegleider: Egon van Kessel
4 [DDS] Development Team DSM (GER)
31. Pavel Bittner
32. Leon Heinschke
33. Marius Mayrhofer
34. Tim Naberman
35. Pepijn Reinderink
36. Vegard Stokke
37. Casper van Uden
Ploegleider: Bennie Lambregts
5 [JVD] JUMBO-VISMA Development Team (NED)
41. Tim van Dijke
42. Lars Boven
43. Owen Geleijn
44. Michel Hessmann
45. Rick Pluimers
46. Darren van Berkum
47. Axandre van Petegem
Ploegleider: Sierk-Jan de Haan
6 [MET] METEC-SOLARWATT p/b Mantel (NED)
51. Victor Broex
52. Thijs de Lange
53. Adne Koster
54. Tim Marsman
55. Thomas Mijnsbergen
56. Rick Ottema
57. Jens van den Dool
Ploegleider: Bart van Gog
7 [RIW] RIWAL CYCLING TEAM (DEN)
61. Jesper Hansen
62. Tobias Kongstad
63. Adrie Lindeman
64. Christoffer Lisson
65. Elmar Reinders
66. Jesper Schultz
67. Nick van der Lijke
Ploegleider: Michel Skelde
8 [LKH] TEAM LOTTO – KERNHAUS (GER)
71. Leon Eduard Brescher
72. Luca Dressler
73. Kim Alexander Heiduk
74. Jan Hugger
75. Joshua Huppertz
76. Pierre-Pascal Keup
77. Jan Kuhn
Ploegleider: Florian Mondreal
9 [SVL] TEAM SKS SAUERLAND NRW (GER)
81. Johannes Adamietz
82. Julian Borresch
83. Johannes Hodapp
84. Per Christian Münstermann
85. Tim Neffgen
86. Abram Stockman
87. Michiel Stockman
Ploegleider: Wolfgang Oschwald
10 [VWE] VOLKERWESSELS CYCLING TEAM (NED)
91. Jord Baak
92. Tijmen Eising
93. Max Kroonen
94. Peter Schulting
95. Bas van der Kooij
96. Nick van der Meer
97. Coen Vermeltfoort
Ploegleider: Allard Engels
11 [XSU] XSPEED UNITED CONTINENTAL (CAN)
101. Gilles Borgers
102. Simon Daniels
103. Wesley Mol
104. Daniel Nordemann-Da Silva
105. Tom Thill
106. Jesse Raas
107. Doron Wiggins
Ploegleider: Marc Godart
12 [IJS] ALLINQ-KRUSH-IJSSELSTREEK CT (NED)
111. Jelle Bootsveld
112. Jarno Gmelich Meijling
113. Robin Löwik
114. Jasper Schouten
115. Dennis van der Horst
116. Maarten Vierhout
117. Rik Wielink
Ploegleider: Marc Zonnebelt
13 [HSK] HSK TRIAS MOOI JONG (NED)
121. Ruben Buitendijk
122. Ruben Randeraat
123. Thomas Ruijgrok
124. Frank van den Broek
125. Aldert van der Veen
126. Dennis Willems
127. Serginho Wilshaus
Ploegleider: Marco Riemen
14 [NWV] JOHN DEERE CT – NWVG (NED)
131. Björn Bakker
132. Mike Dogterom
133. Stef Krul
134. Wessel Lange
135. Peter Merx
136. Lars Mulderij
137. Guillaume Visser
Ploegleider: Marcel Nagengast
15 [KVK] SENSA – KANJERS VOOR KANJERS (NED)
141. Joren Bloem
142. Joppe de Heij
143. Sam Gademan
144. Jelle Johannink
145. Chiel Schulten
146. Rens te Stroet
147. Kars ten Boske
Ploegleider: Daan van den Esschert
16 [TSF] TEAM SPORTFORUM (GER)
151. Julius Domnick
152. Luca Felix Happke
153. Nicolas Heling
154. Simon Schmitt
155. Brune Schmitz
156. Campo Schmitz
157. Erik Vranken
Ploegleider: Jonathan Dertenkötter
17 [PED] WRV DE PEDDELAARS (NED)
161. Martijn Bakker
162. Jelmer Benjamins
163. Sten Hoek
164. Niels Hoogeveen
165. Niels Koster
166. Gerben Mos
167. Laurens van Embden
Ploegleider: Rudi Nagengast
18 [DJR] WV DE JONGE RENNER (NED)
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Instagram