Craft Ster van Zwolle 2019 - Leon van Bon 049
Craft Ster van Zwolle

Craft Ster van Zwolle

Deelnemerslijst 2020

Deelnemerslijst 60e Craft Ster van Zwolle
Zaterdag 29 februari 2020

Update: maandag 24 februari 2020

[MET]Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b MantelNEDUCI IDDate of birth
DS: VAN HOUWELINGEN, Adri10023439628
1ASSELMAN, JesperNED100060033711990-03-12
2BOOTSVELD, JelleNED100154385421999-12-05
3BOUWMANS, DylanNED100094129231997-01-16
4KRUL, StefNED100090438181995-07-15
5MARSMAN, TimNED100233355542000-10-04
6OTTEMA, RickNED100072918551992-06-25
7VAN DALEN, JasonNED100110228201994-07-02
RDE LANGE, ThijsNED100130001051994-11-25
RVAN DER HORST, DennisNED100147599461998-01-11
[ABC]A Bloc CTNEDUCI IDDate of birth
DS: TABAK, Paul10003333952
21DE JONGE, MaartenNED100030386091985-03-09
22DOETS, MarcoNED100109769461995-10-28
23JANSSEN, AdriaanNED100096470361995-12-12
24KLEIMAN, WimNED100124798401993-03-19
25LUIJK, Andr?NED100539695681995-12-14
26SLIK, IvarNED100072959961993-05-27
27VAN BREDA, RickNED100094009001990-02-16
RAPPEL, StijnNED100147023521996-11-14
RDEL GROSSO, BodiNED100228729842001-03-14
RLOOHUIS, LarsNED100232783642000-10-04
RPLUTO, MartinsLAT100149212101998-01-13
[VLA]Vlasman Cycling TeamNEDUCI IDDate of birth
DS: WELLING, Ton10002146209
31BAKKER, Bj?rnNED100156118291993-07-11
32BOVENHUIS, JasperNED100065018121991-07-27
33DE VRIES, HartthijsNED100098123401996-07-11
34PETERS, ArneNED100232432041995-10-23
35SCHOLTEN, WiebeNED100088175831996-12-20
36SCHOUTEN, RemcoNED100135214771995-03-06
37WOLSINK, JelleNED100080104631995-11-11
RHAVIK, YoeriNED100065020141991-02-19
RSTROETINGA, WimNED100030960011985-05-23
RVAN ZIJL, MelvinNED100093699781991-12-10
[VWM]VolkerWessels-Merckx CyclingteamNEDUCI IDDate of birth
DS: ENGELS, Allard10045756803
41BOSMAN, Gert-JanNED100066314471992-08-16
42CELI, AbeNED100143051571996-10-13
43EISING, TijmenNED100061183571991-03-27
44SCHULTING, PeterNED100045634281987-08-19
45TIMMERMANS, JustinNED100109770471996-09-25
46VERMELTFOORT, CoenNED100045930331988-04-11
47WOLFFENBUTTEL, NilsNED100094956741996-05-26
RBAAK, JordNED100231143732000-06-11
RBLUMMEL, RobinNED100156812441999-06-10
RKROONEN, MaxNED100228525742000-08-23
RVAN DER MEER, NickNED100098035491993-07-25
[JVD]Jumbo-Visma Development TeamNEDUCI IDDate of birth
DS: WAGNER, Robert Thomas10003062857
51BOVEN, LarsNED100227001052001-08-13
52GELEIJN, OwenNED100227057612001-01-14
53KOOIJ, OlavNED100227110172001-10-17
54PLUIMERS, RickNED100228521702000-12-07
55VAN DER TUUK, AxelNED100226986872001-05-25
56VAN DIJKE, MickNED100227610322000-03-15
57VAN VEENENDAAL, HiddeNED100233526312001-02-03
RBALLERSTEDT, MauriceGER100361755262001-01-16
RHESSMANN, MichelGER100364641022001-04-06
[REG]Wielerteam ReggeborghNEDUCI IDDate of birth
DS: KOSTER, Sjoerd10055725369
DS: REINERINK, Eddy
61BUITENDIJK, RubenNED100226926272000-04-26
62HAEST, JasperNED100156770021999-04-28
63OREEL, Lars NED100155996041999-08-10
64RASENBERG, MartijnNED100227219292001-11-09
65TIGELAAR, JansNED100232405742001-01-26
66SCHULTEN, ChielNED100154383401999-06-22
67VAN SINTMAARTENSDIJK, RoelNED100227185922001-05-08
RDUIJVESTEIN, RoyNED100228506552001-07-29
RHARBERS, LorenzoNED100106063261997-02-22
RVAN DER VEEN, AldertNED100233159522001-08-24
[WFR]WV West FrisiaNEDUCI IDDate of birth
DS: GOOS, Annelies10022694849
DS: VENEMA, Koos10023009592
71APPELMAN, StefanNED100159041421999-10-11
72KEMPER, MickNED100157922871999-07-16
73KES, JimNED10022826104
74KONIJN, AlexanderNED100155091691999-10-15
75KOSTER, WardNED10089137021
76STEINBUSCH, JoepNED100228548001996-05-20
77VAN DER WAL, JobNED10081587084
RAPPELMAN, MikeNED100157947151997-11-14
RDEKKER, TijsNED10023117003
RVAN DER ZWET, BramNED100160123571997-08-29
[WPG]WPGA Wielerploeg Groot AmsterdamNEDUCI IDDate of birth
DS: VAN DAM, Arthur10023043948
81BOELE, NielsNED100151273341998-05-29
82KERS, Koos JeroenNED100077605861986-10-11
83KROEZE, ThimoNED100228620721997-08-17
84SPENKELINK, IanNED100227049532001-08-09
85VAN GESTEL, LuukNED100227494132000-03-28
86VAN WIJK, OscarNED100143090961997-09-23
87
[IJS]Allinq-Krush-IJsselstreek CTNEDUCI IDDate of birth
DS: ZONNEBELT, Marc10023037682
91ARENTSEN, ArjanNED100094950681996-07-22
92BOGERD, MarienNED100158354341994-04-03
93GMELICH MEIJLING, JarnoNED100048538221989-06-21
94L?WIK, RobinNED100142853531995-05-30
95MULHERN, MitchellAUS100070515771991-01-22
96SCHOUTEN, JasperNED100148875611993-11-20
97WIELINK, RikNED100233574791995-09-27
RCOSTER, PatrickNED100150052741998-03-31
RKROEZE, DannyNED100227684091996-05-10
RVIERHOUT, MaartenNED100583315381994-01-07
RVIERHOUTEN, GinoNED100095236631996-01-30
[DJR]WV De Jonge RennerNEDUCI IDDate of birth
DS: BOUWENS, Jo10022944019
101BOUWMANS, BryanNED100097493891998-09-09
102DE JONG, AronNED100231140701998-01-12
103DE LENG, MathijsNED100157918831999-08-24
104MUSKENS, SamNED100230663781996-06-26
105VAN LINGEN, GerrieNED100884433681997-07-25
106WILDEMAN, HenkNED100572801001990-01-10
107WITTENBERG, WimNED100157935031999-07-20
RARRAMMACH, KevinNED10023223093
RMOL, WesleyNED100156851831999-02-25
[NWV]John Deere Cycling Team – NWVGNEDUCI IDDate of birth
DS: BOSSCHA, Albert10022816808
DS: NAGENGAST, Marcel10003068012
111LINDEMAN, AdrieNED100079676231985-10-21
112MERX, PeterNED100078636501980-08-08
113OLDENKAMP, GerbenNED100232998851994-10-03
114SWEERING, HarryNED100098109261990-01-17
115TAKAGI , Hideyuki JPN100214925542000-06-07
116VAN DER DUIN, PatrickNED100089978431995-10-04
117VESTER, SebastianNED100233589941999-06-02
RDE HAAN, SvenNED100234263891999-11-13
RGELLING, DaanNED100790632662000-09-11
RLANGE, WesselNED100735511411999-12-23
RVEEN, KarstenNED100233327262000-09-07
[KVK]Sensa-Kanjers voor Kanjers Cycling TeamNEDUCI IDDate of birth
DS: VAN DEN ESSCHERT, Daan
121DUVIGNEAU, BeauNED100133290931995-04-15
122HUNTINK, JentjeNED100457655901999-02-15
123JOHANNINK, JelleNED100143659831996-10-22
124LUBBERS, MaartenNED100151263241998-11-29
125PLENDER, JasperNED100113984901992-05-11
126TELLEGEN, SvenNED100158413931998-12-11
127WALLINGA, OlavNED100233084741997-02-12
RGADEMAN, SamNED100231601462000-08-02
RHAMELINK, JasperNED100076189281990-01-12
RMORSINK, JesseNED100230819402000-07-15
[VOL]UWTC De VolhardingNEDUCI IDDate of birth
DS: BOUMAN, Stephan10023114777
131BIJKERK, NielsNED100626298501990-09-10
132HAAKSMAN, MaxNED100227248581996-02-25
133OUDE ELFERINK, TommyNED100128791561994-06-11
134STRAATSMA, MatijnNED100233379781994-06-12
135TALEN, JordiNED100098120371996-05-29
136VAN DE POL, MartinNED100111121401991-03-03
137VELING, MartijnNED100231419581991-11-21
RBOSCH, JulianGER100150270011998-07-24
RKLUGT, LarsNED100227851792001-02-12
RRUCHTIE, WouterNED100232777581993-08-20
RSYTEMA, JesseNED100230233362001-06-11
[HSK]HSK Trias Mooi JongNEDUCI IDDate of birth
DS: RIEMEN, Marco10022973826
141ARIESEN, JohimNED100048340181988-03-16
142BUSKERMOLEN, JordyNED100117374851991-09-22
143HUIJBREGTS, JesseNED100155277611999-09-09
144MEIJDAM, SamNED100228414602001-09-27
145REUVERS, KevinNED100159037381999-12-22
146RUIJGROK, ThomasNED100146267721997-10-30
147SIJBRANDI, PhilipNED100226851492001-12-23
RSCHOOLENAAR, DionNED100227653752000-06-23
RWILLEMS, DennisNED100228218582001-04-03
RWILSHAUS, SerginhoNED100227236462001-11-28
[TEM]Tempo-Hoppenbrouwers-VIRONEDUCI IDDate of birth
DS: BAUDOIN, Hans
151DE LAAT, JasperNED100162232321994-02-17
152GRUITHUIJZEN, PaulNED100147604511998-02-02
153KANEN, KelvinNED100230896202000-12-13
154KOOP, JosNED100102079191988-08-16
155LOMAN, MathijsNED10045775896
156POELS, XavierNED100153528581998-02-13
157RUIJTER, NielsNED100228594461996-12-08
RSILVA, MarioPOR100453567761993-01-01
RSYDLIK, BenjaminGER100058953581990-09-13
RVERBEEK, WoutBEL100118046781992-07-24
RVREUGDENHIL, BartNED100230744621995-08-15
[HSS]Home Solutions – Soenens CTBELUCI IDDate of birth
DS: HULSMANS, Kevin10001548344
161BURGMANS, RickNED100227716412000-03-12
162DHAEYE, EnricoBEL100649269322001-02-02
163NEVENS, TiboBEL100111429571998-08-15
164STAS, Brecht BEL100138943231995-10-19
165VAN DER PLAS, JasperBEL100164879602000-11-21
166VANDENBORRE, MathiasBEL100086379332001-01-03
167VANGHELUWE, WarreBEL100649464332001-07-23
RBERCKMOES, JennoBEL100649275382001-02-04
RMAGINET, SteveBEL100096430931980-12-27
RTRIBOUT, BartBEL100162676881982-05-07
RVERHEYEN , Maarten BEL100156803351999-06-22
[HTC]Hubo – Titan Cargo CTBELUCI IDDate of birth
DS: RAEYMAEKERS, Peter
171DE BOES, TimmyBEL100149226241981-12-22
172MANNAERTS, JelleBEL100070790611991-10-14
173PEELAERS, JeffBEL100096654261992-09-30
174SEGERS, JorenBEL100079679261991-11-12
175VAN DER EYCKEN, BrentBEL100156738671999-03-08
176VAN DYCK, WardBEL100164939232000-08-01
177VAN TILBORGH, BrentBEL100145885781997-03-05
RDEVALCKENEER, SiebenBEL100131020541991-05-24
RFUCHS, ThimoBEL100155876781999-01-11
[ACR]Acrog-TormansBELUCI IDDate of birth
DS: CLEEREN, Tom
DS: LOYSCH, Roger10003156019
181BOUCHER, DavidBEL100015251061980-03-17
182HOEYBERGHS, DaanBEL100075842691994-09-18
183SIEMONS , StijnBEL100099674391997-12-27
184SNYERS , JariBEL100143164731997-05-04
185STEVENS, TimothyBEL100053543801989-03-26
186VAN LAER, WardBEL100086317681995-10-14
187VERMEER, TomNED100076207461985-12-28
RBERO, SeanBEL100107799161998-07-24
RCOENEN, DennisBEL100094049401991-11-13
RDE GROOTE, ArneBEL100099905761997-04-02
[IND]Indulek-Doltcini-Derito CTBELUCI IDDate of birth
DS: DE WEERD, Pascal
191DE CUYPERE, NathanBEL10016377220
192DE KERPEL, JonasBEL10087559254
193HOUTEKIER, JustinBEL100164203632000-05-02
194ROBINSON, OliverGBR100161315851999-03-30
195VAN BEETHOVEN, MatthiasBEL100090104721995-05-16
196VAN STEELANDT, ThomasBEL10015601624
197VAUGHAN, JacobGBR100161304741999-06-30
RDE RAEVE, StanBEL10015791984
RVAN CANEYT, JorenBEL10015825532
RWALRAED, JesperBEL100165138282000-03-14
RWYDOOGHE, JaronBEL100147132641997-10-02
[BRT]Beat Cycling ClubNEDUCI IDDate of birth
DS: BROEKHUIZEN, Wilbert10072924378
201ABRAHAM GEBRU, DanielNED100073974441985-02-11
202BUGTER, LuucNED100093193571993-07-10
203COOLEN, YvesBEL100094886041995-09-25
204KOOISTRA, MartenNED100099687521997-10-18
205MENGOULAS, AlexNED100142176551997-07-13
206SEYE, GuillaumeBEL100138962421996-11-28
207VAN DER KOOIJ, BasNED100081132241995-11-16
RDESALE, NahomNED100080923091992-12-03
RLEWIS, AdamGBR100091267711995-08-21
[DSU]Development Team SunwebGERUCI IDDate of birth
DS: CURVERS, Roy10001428106
DS: LAMBREGTS, Bennie10003339107
211HAYTER, LeoGBR100239635292001-08-10
212LEIJNSE, EnzoNED100227064682001-07-16
213M?RKL, NiklasGER100438090221999-03-03
214MOBACH, JarnoNED100149183781998-08-17
215NABERMAN, TimNED100156853851999-05-11
216VAN UDEN, CasperNED100226805032001-07-22
217WACKER, LudvigDEN100355415882000-07-15
RSINSCHEK, NilsNED100152920321998-06-24
RWILKSCH, HannesGER100585529212001-10-30
[CGF]Groupama-FDJ ContinentaleFRAUCI IDDate of birth
DS: GANNAT , J?r?me10001638674
221ASKEY, LewisGBR100238468262001-05-04
222DAVY , ClementFRA100149426301998-07-17
223JERMAN, ZigaSLO100149920391998-06-26
224NONNEZ , TheoFRA100162606181999-11-30
225PENHOET, PaulFRA100684138782001-12-28
226STEWART, JakeGBR10015483406
227VAN DEN BERG, LarsNED100149522291998-07-07
RMONIQUET, SylvainBEL100152904161998-01-14
RPAGE, HugoFRA100680702372001-07-24
RPETRUCCI, MattiaITA100294031082000-04-11
[LPC]Leopard Pro CyclingLUXUCI IDDate of birth
DS: PONS, Ga?tan10007970350
DS: ZINGEN, Markus10001358081
231CONTER, KenLUX100109675491999-05-23
232HALLER, PatrickGER100106610881997-07-09
233HEIDERSCHEID, ColinLUX100097485811998-01-28
234LEYDER, MischLUX100109475431999-02-25
235LINDGREN, EmilSWE100225776412000-06-22
236MAAS, JanNED100098122391996-02-19
237MACIEJUK, FilipPOL100153299231999-09-03
RBETTENDORFF, Lo?cLUX100349995032001-04-28
RKLUCKERS, ArthurLUX100165189792000-03-15
RVAN BELLE, BasNED100232742232000-05-20
[SEG]SEG Racing AcademyNEDUCI IDDate of birth
DS: VISBEEK, Aike10003170769
241BURGER, SvenNED100107355571997-05-22
242DEKKER, DavidNED100109476441998-02-02
243HOOLE, DaanNED100155087651999-02-22
244KRUL, WesselNED100232847312000-01-28
245MEEUS, JordiBEL100148901871998-07-01
246RASCH, JesperNED100150623631998-03-22
247ZIJLAARD, MaikelNED100155089671999-06-01
RARENSMAN, ThymenNED100109481491999-12-04
[SPI]Spirit Tifosi RTGBRUCI IDDate of birth
DS: CLEMENS, Ed
DS: WALKER, Jack10017914467
251BAKER, JoeGBR100238184332001-12-06
252CLARK, GeorgeGBR100190482551997-08-07
253HALES, JackGBR100079639831991-12-12
254JENKINS, JamesGBR100158256331998-12-27
255PEACOCK, JordanGBR100147661111994-07-08
256WALKER, CharlesGBR100179144661997-07-18
257
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Instagram