Open Zwols Kampioenschap Sprint

Altijd al mee willen doen in de sprint van de Ster van Zwolle? Doe dan mee met de Sprintrace tijdens de Ster! Beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus meld je snel aan via mijn.knwu.nl!

IJzersterke ploegen toegevoegd aan 63e Salverda Bouw Ster van Zwolle

De startlijst is compleet! Het belooft een internationaal spektakel te worden, waar óók ruimte is voor Nederlands beste, regionale teams. Strijd zal er niet alleen zijn voor de winst in de Salverda Bouw Ster van Zwolle zelf, maar ook voor de eerste Schagen Green Sprint.

Naast de gerenommeerde ploegen als TDT-Unibet, DSM-Firmenich-PostNL Development Team en VolkerWessels Cycling Team, die we al eerder presenteerden, zullen ook nieuwe sterren als LIDL-Trek Development Team en Alpecin-Deceuninck Development Team, aanwezig zijn. Inmiddels zijn ook de continentale ploegen van Global 6 Cycling, Saris Rouvy Sauerland Team en Voltas Tartu 2024 Cycling Team als internationale toppers aan het startveld toegevoegd.

Dat betekent dat er niet alleen kansen liggen voor oud-winnaars als Coen Vermeltfoort, maar ook voor de jonge toppers als Max Kroonen, de oud-Nederlands Kampioen. Of Tibor del Grosso, de alleskunner die zowel op de weg als in het veld uit de voeten kan en al heel wat rood-wit-blauwe truitjes in de kast heeft hangen.

Internationaal verwelkomt de Salverda Bouw Ster van Zwolle dus geweldige ploegen. Maar er is ook voldoende ruimte voor de Nederlandse club- en opleidingsteams zodat ook de renners van de toekomst verzekerd zijn van een plek om ervaring op te doen in één van Nederlands échte klassiekers. Zo is Parkhotel Valkenburg er als continentale ploeg natuurlijk bij. Met Martijn Rasenberg wisten zij vorig jaar de Ronde van de Achterhoek solo op de naam te schrijven. De clubteams die de lijst compleet maken, zijn onder meer Sensa Kanjers voor Kanjers Cycling Team, GRC Jan van Arkel en Dutch Food Valley Cycling Team, de winnaars van het individueel klassement van de clubcompetitie en de beste club van de Topcompetitie van vorig jaar.

Al die ploegen en maar één winnaar op de Blaloweg! Trek je favoriete shirtje maar vast uit de kast, tot 2 maart!

De complete lijst met ploegen vind je hieronder. En zodra de renners die de Ster gaan rijden bekend zijn, delen we die natuurlijk met je!

TDT-UNIBET
ALPECIN-DECEUNINCK DEVELOPMENT TEAM
BEAT CYCLING CLUB
DEVELOPMENT TEAM DSM-FIRMENICH-POSTNL
DIFTAR CONTINENTAL CYCLINGTEAM
GLOBAL 6 CYCLING
LIDL – TREK DEVELOPMENT TEAM
METEC – SOLARWATT P/B MANTEL
PARKHOTEL VALKENBURG
SARIS ROUVY SAUERLAND TEAM
TEAM LOTTO – KERN HAUS
TEAM STORCK – METROPOL CYCLING
VOLKERWESSELS CYCLING TEAM
VOLTAS TARTU 2024 CYCLING TEAM
DUTCH FOOD VALLEY CYCLING TEAM
GRC JAN VAN ARCKEL
HUBO – REMOTIVE CT
JEGG-DJR ACADEMY
KUIL GROENOORD CYCLING TEAM – NWVG
MONDA VAKANTIEPARKEN – IJSSELSTREEK CT
OWC & AWV DE ZWALUWEN
SENSA – KANJERS VOOR KANJERS CYCLING TEAM
WILLEBRORD WIL VOORUIT
WILVO GROUP – TWC DE KEMPEN
WV DE HANZERENNERS